Doprava a platba

 • Možnosti platby
  Bankovým prevodom zdarma
  Platobnou kartou zdarma
  Dobierka – Zásielkovňa 0,39 €
  Dobierka – Kurier 0,79 €
 • Možnosti dopravy
  Zásielkovňa 2,39€  
  Kurier -doručenie na adresu cez dopravcu Zásielkovňa
  3,89€

  Slovenská pošta cez dopravcu Zásielkovňa

  3,89€

Pri objednávke nad 50 € doprava zadarmo!

Oslavujeme Deň otcov, ale aj dedov a pradedov. Čím ich potešiť?

Oslavujeme Deň otcov, ale aj dedov a pradedov. Čím ich potešiť?

 

Deň otcov je zatiaľ oveľa menej známy ako tradičný Deň matiek. Je to určite škoda, pretože oteckovia si zaslúžia rovnakú pozornosť. Hlavným zmyslom tohto významného dňa je oslavovať otcovstvo v jeho rôznych podobách - teda nielen ako vzťah medzi dcérou, synom a otcom, ale aj medzi vnúčatami a dedkami  alebo dokonca prastarými otcami. Tejto tradícii vtlačila život Američanka Sonora Smart Doddová, ktorá túžila oceniť úsilie svojho otca, pretože sa po smrti mamičky staral s veľkou láskou a nehou o ňu a jej súrodencov.

Ako osláviť Deň otcov? Fantázii sa medze nekladú!

Aj keď sa jedná o neoficiálny sviatok, vy si z tohto dňa môžete urobiť deň úplne nevšedný. A nemusí ísť o veľkú párty. Čo tak  vymyslieť pre otecka alebo dedka nejaký zážitok? Taký spoločný výlet, dobrá večera alebo pozvanie na futbalový zápas poteší vždy, čo poviete? Zapojiť sa navyše môže celá rodina. Ak patríte medzi kreatívcov, môžete spoločne s deťmi aj nejaký  darček vyrobiť.

Ak sa vám do výroby ani do zážitkov nechce, nevadí. Ďalšou možnosťou je originálny darček darovaný zo  srdca. A s tým vám radi pomôžeme v  Babičkárstve. Nájdete u nás nepreberné množstvo darčekov šitých tatom a deduškomna mieru.

Tipy na darčeky, ktoré potešia                            

Pre aktívnych dedkov máme hneď celú radu tipov. Na svoje si prídu záhradkári, pre ktorých je teraz sezóna v plnom prúde. Čo takto vreckové multifunkčné nožnice, ktoré okrem iného slúžia aj ako praktický otvárač a zmestia sa tak akurát do vrecka?

Veľmi praktická je aj táto súprava drobného náradia, ktorá nielenže skvele poslúži, ale tiež krásne vyzerá.

Máte dedka, ktorý rád chodí na ryby? Alebo do lesa? Potom iste ocení kvalitnú čelovku.

A ak dedko s babičkou radi pozorujú, čo sa deje dookola, potom je skvelým spoločníkom nielen na prechádzky alebo na futbalový zápas tento kompaktný ďalekohľad.

A ak máte dedka kutila, ktorého chcete prekvapiť niečím oveľa originálnejším, potešte ho vtáčou búdkou, ktorú si môže sám zostaviť.

Je váš dedko gurmán a rád si dopraje niečo dobré? Potom budemliečna čokoláda tým pravým orechovým. Napokon - maškrtiť môže celá rodina!