Doprava a platba

 • Možnosti platby
  Bankovým prevodom zdarma
  Platobnou kartou zdarma
  Dobierka – Zásielkovňa 0,39 €
  Dobierka – GLS 0,79 €
 • Možnosti dopravy
  Zásielkovňa 2,39 €
  Kuriér - GLS 3,89 €
Pri objednávke nad 50 € doprava zadarmo!

Hry a hlavolamy pre seniorov 

Hry a hlavolamy sú dobré nielen pre zábavu, ale tiež pre zamestnanie mysle a jej trénovanie.
 • Spoločenské hry
  Spoločenské hry pre seniorov sú veľkým trendom v zahraničí, ktorý prichádza aj na Slovensko. Ideálne je, keď hra prepája generácie a okrem zábavy prinesie aj niečo naviac.
 • Hlavolamy
  Hlavolamy sú dobré nielen pre zábavu, taktiež pre zamestnanie mysle a jej trénovanie, čo je pre seniorov veľmi užitočné.
 • Vystrihovačky a 3D puzzle
  Modely stavieb hradov a zámkov vo variante vystrihovačiek, alebo 3D puzzle z tvrdšieho materiálu. Radosť prinesie tak ako ich tvorba, tak aj hotové dielo, ktoré poslúži ako pekná dekorácia.
na stránku
Zobrazené 1 – 12 z 15 položiek
 • Náhľad
  15,35 €
  9x

  Hlavolam CUTS je mimoriadne vydarená hra, ktorá získala v roku 2013 titul hlavolam roku. Pre seniorov je veľmi vhodnou pomôckou na precvičovanie mozgu a myslenie.  Radosť z úspešného vyriešenia ďalších a ťažších úloh je pre nich motivujúca. Hracie diely sú dostatočne veľké a umožňujú ľahkú manipuláciu po hracej ploche. Samotné diely i hracia plocha sú...

  skladom
  15,35 €
 • Zámok Hluboká patrí k najkrajším zámkom u nás. Pripravte dedkovi zábavu, ktorá ho bude baviť a zároveň mu dá možnosť precvičiť jemnú motoriku a sústredenie pozornosti. Vystrihovačka zámku Hluboká je navyše prvý papierový model stavby, ktorý je vyrobený vrátane niektorých interiérov. Pre väčšiu atraktivitu je možné doplniť model také o stromčeky, okrasné...

  skladom
  9,62 €
 • Náhľad
  5,77 €
  1x

  Vystrihovačka hradu Karlštejn je krásnym darčekom pre dedka. Nielen, že ho výroba hradu bude baviť, ale ešte uňho precvičí jemnou motoriku a sústredenie pozornosti. Tento model je konštruovaný na skalnom podloží, vďaka ktorému je hrad skutočnou dominantou. Skalní podloží je navyše možné vylepšiť pomocou trávnatého posypu a niekoľkých umelých stromčekov,...

  skladom
  5,77 €
 • Katedrála Svätého Víta je najväčším pražským chrámem. Jej model je veľmi starostlivo spracovaný ako po stránke konštrukčnej, tak i po stránke grafického prevedenia maľby. Keďže je katedrála veľmi členitá, vyžaduje jej stavba značnou dávku trpezlivosti a precíznosti práce. O to väčšiu radosť bude ale dedko mať z jej dokončenia. Počas zostavovanie navyše...

  skladom
  5,77 €
 • Náhľad
  6,50 €
  1x

  3D puzzle prinesú dedkovi nielen mnohou zábavy, ale také mu pomôžu hneď v niekoľkých rovinách: sústredenie pozornosti, naplánovanie celé činnosti a její dotiahnutia do konce, precvičuje jemnú motoriku, posilňuje koordináciu ,,oko-ruka" a v neposlednej rade opakované skladanie prinesie efekt učenia a posilnenia pamäte. Model zámku Červená Lhota je veľmi...

  skladom
  6,50 €
 • Náhľad
  4,96 €
  1x

  Zábavná spoločenská hra Pexetrio precvičí nielen pamäť, ale i znalosti. Kto prvý nájde vlajku Francúzska, mapku Francúzska s hlavným mestom a Eiffelovu vežu? Kto k sebe správne priradí vlajku, mapku a stavební pamiatku rovnakého štátu? Výborný darček, u ktorého sa budú skvele baviť babička, dedko i vnúčatá.

  skladom
  4,96 €
 • Náhľad
  6,50 €
  1x

  3D puzzle Hradu Kost je veľmi jednoduchú formou modelu a zvládne ich tak bez problémov postaviť každý dedko. U ich stavania sa bude nielen výborne baviť, ale ešte precvičí hneď niekoľko vecí zároveň: jemnou motoriku, posilňovanie koordinácie ,,oko-ruka", sústredenie pozornosti a posilnenie pamäte (potretí raz to pôjde lepšie než prvý krát).

  skladom
  6,50 €
 • Náhľad
  4,96 €
  2x

  Hranie kariet patrí k obľúbenej zábave hlavne u dedkov. Potešte ich týmito špeciálnymi kartami pre seniorov s väčšími symboly. Každý z nich pohodlne zistí, o akú kartu sa jedná a hru si tak užije oveľa lepšie. Karty sú vytvorené v populárnom vzore v tvare krajky v modré a červené farbe. 

  skladom
  4,96 €
 • Je váš dedko náruživý hráč a má rád kartové hry každého druhu? Kúpte mu túto pokerovú sadu ako darček - set obsahuje žetóny aj karty - to všetko v elegantnej plechovej krabičke! 

  skladom
  9,19 €
 • Držiak na hracie karty umožňuje hrať karty každému bez nutnosti držať ich v rukách. Je vhodný hlavne pre babičky či dedkov, ktorí nemajú silu v rukách alebo majú obmedzenú motoriku rúk. Oválny tvar znemožňuje súperom nahliadať do kariet, a zároveň zaisťuje stabilitu držiaka. 

  Skladom
  7,95 €
 • Obľúbená hra pre celú rodinu s krásnymi obrázkami hračiek v peknej krabičke pripomenie vašej babičke a dedkov ich detstvo a mladosť.

  Skladom
  8,42 €
 • Náhľad
  26,90 € 20,17 €
  3x

  Nová originálna hra, pri ktorej si vaša babička alebo dedko spolu s celou rodinou príjemne zaspomínajú a dozvedia sa zabudnuté príbehy z rodinnej histórie. Hra obsahuje veľa kariet s retro fotografiami a hravou formou podnecuje k rozprávaniu príbehov. Spoločne si vypočujete udalosti, o ktorých by ste sa inak možno ani nedozvedeli. V hre je ukrytá takmer...

  skladom
  26,90 € 20,17 €
  Znížená cena!
Zobrazené 1 – 12 z 15 položiek