Doprava a platba

 • Možnosti platby
  Bankovým prevodom zdarma
  Platobnou kartou zdarma
  Dobierka – Zásielkovňa 0,39 €
  Dobierka – GLS 0,79 €
 • Možnosti dopravy
  Zásielkovňa 2,39 €
  Kuriér - GLS 3,89 €
Pri objednávke nad 50 € doprava zadarmo!

Darčeky pre pocit tepla babičiek 

Pocit tepla je pre väčšinu babičiek s pribúdajúcim vekom stále potrebnejší. Pozrite sa aký darček vašu babku príjemne zahreje.
Zobrazené 1 – 3 z 3 položiek
 • Náhľad
  18,85 €
  2x

  Ľadvinový pás z ovčej vlny je produkt zameraný na ochranu bedrovej časti tela, oblasti ľadvín. Táto pomôcka pomáha predchádzať a brániť prechladnutiu a onemocneniu ľadvín a močových ciest. Ovčia vlna má vynikajúce termoregulačné vlastnosti, skvelo vyzerá a zaistí optimálnu ochranu tela pred negatívnymi vplyvmi chladu.

  skladom
  18,85 €
 • Náhľad
  41,23 €
  4x

  "To chce pokoj a nohy v teple" hovorí staré príslovie. A vy to môžete vašej  babičke alebo vášmu dedkovi dopriať  vďaka zahrievacej bačkore. Vďaka rýchlemu zohriatiu budú mať do desiatich minút nohy pekne v teple. Materiál papuče je veľmi príjemný, dovnútra sa vojdú pohodlne obe nohy a dajú sa nastaviť  3 stupne teploty.

  skladom
  41,23 €
 • Náhľad
  109,60 €
  3x

  Je koniec chladu na chrbát, alebo na nohy. Veľmi jemná 100% ovčia vlna (WOOLIFE) príjemne zahreje, oceníte i dokonalé remeselné spracovanie televízneho vaku a originálny strih. Ruky môžu z vreca  vystupovať a tak si môžete  v teple vychutnať  šálok čaju, nebo držať knihu. Príjemná ľahkosť umožňuje i chôdzu. Skvelý darček pre dedka i babičku.

  skladom
  109,60 €
Zobrazené 1 – 3 z 3 položiek