Doprava a platba

 • Možnosti platby
  Bankovým prevodom zdarma
  Platobnou kartou zdarma
  Dobierka – Zásielkovňa 0,39 €
  Dobierka – Kurier 0,79 €
 • Možnosti dopravy
  Zásielkovňa 2,39€  
  Kurier -doručenie na adresu cez dopravcu Zásielkovňa
  3,89€

  Slovenská pošta cez dopravcu Zásielkovňa

  3,89€

Pri objednávke nad 50 € doprava zadarmo!

Zlatí domáci majstri

Zlatí domáci majstri

Ženy v mužoch vidia domácich majstrov

Budete zrejme prekvapení, ale je to tak. Až 75 % slovenských žien si o svojich partneroch myslí, že sú manuálne zruční a 60 % dokonca považuje svojich partnerov za kutilov.

A to častejšie, ako by páni čakali. Niektorí by takú dôveru od partnerky považovali až za prehnanú. Čo si o svojich partneroch myslíte vy?

Slováci  aj Češi sú národom chalupárov a práve na chatách a chalupách sa  domáci majstri  môžu „vyblázniť.“  Najmä vtedy, keď starí rodičia  na svojej chatke stále niečo upravujú, vylepšujú . Zútulňujú si priestor, kde napokon trávia veľkú časť roka.

Ak hľadáte krásny darček pre dedka, ktorý je takýmto kutilom  telom aj dušou, určite  ho poteší originálne kutilské tričko Majster. A aby sa mu lepšie pracovalo a svoje náradie mal vždy po ruke, iste ocení  kožený opasok na naradie, ktorý je praktický a elegantný.

Ak váš dedko či otecko má snáď všetko náradie, čo existuje a vy už si neviete rady, čo by ho ešte potešilo, skúste mu zaobstarať malé ale praktické multifunkčné náradie na kľúče. Takto bude mať vždy po ruke niečo, čím môže utiahnuť skrutku, zatĺcť klinček.

Pokiaľ naopak mužom  vášho života nejaké náradie chýba, skúste ho pod stromčekom prekvapiť  súpravou náradia v originálnom balení – krabica  na náradie vyzerá ako kanister a ľahko sa v ňom na jednom mieste nástroje hľadajú. Dedko alebo otecko budú vedieť, kam ten skrutkovač dali.

Skvelým doplnkom  dedkovej dielne sa môže stať napríklad  pinzeta so svietilkom, lupa  alebo  čelovka aby si na to svoje majstrovanie mohol dobre posvietiť. A ak bude pracovať vonku, určite ocení   čepici s čelovkou, ktorou si dobre posvieti na prácu a zároveň zahreje uši i celú hlavu.

A ak chcete dedkovi majstrovi urobiť radosť kreatívnym darčekom, kúpte mu krmitko pre vtáčikyktoré si najprv musí sám zostaviť.

Najlepšou materiálnou odmenou je však pre mužov jednoznačne pivo.

 

Majstrovať môžu  i  babičky. Tie sa najčastejšie starajú o svoje záhradky. Takže skvelý darček pre babičku môže byť napríklad sada zahradního nářadí v dizajnovej farbe alebo  klekací podložka s motivem růžiček. Pre babičky kuchárky máme skvelé darčeky do kuchyne. Napríklad sadu kvalitních nožů Fiskars.