Doprava a platba

 • Možnosti platby
  Bankovým prevodom zdarma
  Platobnou kartou zdarma
  Dobierka – Zásielkovňa 0,39 €
  Dobierka – Kurier 0,79 €
 • Možnosti dopravy
  Zásielkovňa 2,39€
  Kurier -doručenie na adresu cez dopravcu Zásielkovňa
  3,89€

Pri objednávke nad 50 € doprava zadarmo!

Ako sa vidieť, keď sa nemôžeme navštíviť?

Ako sa vidieť, keď sa nemôžeme navštíviť?

Máte so svojimi starými rodičmi či rodičmi chuť sa porozprávať a povzbudiť ich v neľahkej dobe, kedy prevencia šírenia koronavírusu zasiahla do života nás všetkých? Je jasné, že zájsť k nim na návštevu by znamenalo ich ohrozenie. Hlavne teda pre ich ochranu sa teraz kontaktujeme len ​​po telefóne. Často si rodiny volajú denne a udržujú sa navzájom v optimizme. Je však spôsob, ako si rozprávanie spríjemniť. Zapojte obraz.

Existuje už veľa aplikácií ako napríklad WhatsApp alebo Skype, ktoré prenos obrazu pomocou videohovoru majú priamo v základných funkciách. Môže sa ale stať, že naši blízki ešte žiadnu takúto aplikáciu doteraz nepoužívali. Nemusí byť pre nich jednoduché si ju sťahovať a inštalovať, hoci s našou radou na diaľku.

Pomerne ľahké môže byť využitie nástrojov pre porady a videokonferencie. Našli sme ich pár a podelíme sa o to aj s vami a vašimi starými rodičmi.

Myslíte, že je to dobrý nápad? Skúste a uvidíte, či sa uvidíte ???? Babička si užije vnúčat trochu viac, než len z letmého "ahoj babi" z hlasného telefónu. Deti môžu zamávať a ako neposedné šidlá odbiehať. To všetko môžu babičky a dedovia uvítať, ako spestrenie.

Stretnúť sa môžete napríklad na týchto weboch -https://meet.vpsfree.cz/, https://zoom.us/, https://www.lifesize.com/.

Je potrebné si vytvoriť účet. Založíte si ho zadarmo. Ak chcete, aby sa s vami spojil niekto ďalší, pošlite mu link emailom. Pre vašich  blízkych bude potom jednoduché sa pripojiť. Väčšina z týchto konferenčných webov pracuje na Google Chrome.

Môžete si tak urobiť stretnutie, ktoré trochu nahradí vaše bežné posedenie pri káve a zákusku.