Doprava a platba

 • Možnosti platby
  Bankovým prevodom zdarma
  Platobnou kartou zdarma
  Dobierka – Zásielkovňa 0,39 €
  Dobierka – Kurier 0,79 €
 • Možnosti dopravy
  Zásielkovňa 2,39€
  Kurier -doručenie na adresu cez dopravcu Zásielkovňa
  3,89€

Pri objednávke nad 50 € doprava zadarmo!

Ako si užiť čas strávený doma? Stavte na koníčky i náučnú zábavu

Ako si užiť čas strávený doma? Stavte na koníčky i náučnú zábavu

Jarné obdobie priamo nabáda k záhradkárčeniu, domácemu majstrovaniu, ale aj k čítaniu na terase či balkóne. Tipov, ako tráviť kreatívne aj zmysluplne voľný čas, je celý rad. Inšpiráciu nájdete aj na stránke Babičkárstvo.

 

Posilňovňa mozgu - pre zábavu i pre zdravie

Odborníci odporúčajú pravidelne trénovať mozog. Je to dôležité pre všetky vekové skupiny. Ak si teda chcete udržať pamäť a bystrú myseľ v kondícii, potom vás určite osloví kniha o Posilování mozku.  Vo vnútri nájdete mnoho nápadov aj logických úloh. A pozor, zabaví nielen seniorov, ale aj vnúčatá. Uvidíte, že knihu neodložíte, kým nebudete poznať výsledok. Prípadne môžete skúsiť Kognitívny tréning pomocou 20 hier na CD Happy Neuron.

Trénovať je potrebné tiež jemnú motoriku. Ideálne na to je skladanie puzzle. Skúste si postaviť napríklad mapu světa. Alebo si zostrojiť  model lidské kostry a zopakovať si jej hlavné súčasti. Skvelou zábavou pre dlhé chvíle strávené doma môže byť hranie spoločenských hier. Môžete si skúsiť zaspomínať s retro hrou Ako to bolo kedysi?

 

Skvelú zábavu predstavuje určite aj originálna kniha Babička, rozprávaj  alebo Dedko, rozprávaj. Babičky a dedkovia nám toho majú toľko čo povedať o svojom bohatom živote. Bola by škoda, keby si to nechali pre seba. Jednotlivé spomienky, myšlienky a zážitky môžu zaznamenať práve do tejto knihy, ktorú potom môžu venovať vnúčatám. Pretože každá doba je niečím jedinečná. 

Jarné počasie praje záhradkárčeniu

Zveľadenie záhradky je obľúbenou zábavou, ktorá nikdy neomrzí. Práca na čerstvom vzduchu, ktorej výsledok potom bude tešiť až do jesene. A to samozrejme štýlovo so všetkou parádou a eleganciou. Aby skalka aj záhony boli za pár mesiacov obsypané úrodou, celkom iste využijete zahradní sadu drobného nářadí. Elegantná a praktická súprava zahŕňa hrabličky, záhradnícke nožnice a malý rýľ. A pre chvíle odpočinku i pohodlné sedenie pri práci skvele poslúži krásna a pohodlná zahradní stolička s kvetinovým motívom.