Doprava a platba

 • Možnosti platby
  Bankovým prevodom zdarma
  Platobnou kartou zdarma
  Dobierka – Zásielkovňa 0,39 €
  Dobierka – GLS 0,79 €
 • Možnosti dopravy
  Zásielkovňa 2,39 €
  Kuriér - GLS 3,89 €
Pri objednávke nad 50 € doprava zadarmo!

Zobrazené produkty

Dedko, rozprávaj

48x

Kniha „Dedko, rozprávaj“ je originálnym darčekom pre všetkých dedkov a bestseller posledných rokov. Starostlivo vybraté otázky pomôžu zachytiť život vášho dedka od detstva po súčasnosť. Kniha sa stane pri vyplňovaní zábavou a naplnením a pre celú vašu rodinu cenným pokladom. 

Knihu si môžete prezrieť nižšie, v sekcii UKÁŽKY.Viac informácií

skladom

17,90 €

11,80 €

Hodnotenia produktu

Pridať komentár

, 2017-11-20

Perfektný darček

Kúpiť darček pre nášho dedka, aby bol osobný a vyjadroval, že sa oňho zaujímame a máme ho radi, je vždy ťažké. Kniha Dedko, rozprávaj! toto všetko ale presne spĺňa. Ďakujeme!

, 2017-08-14

Veľmi milá knižočka

Veľmi milá knižočka pre starých rodičov ktorých tak ľúbime :)

, 2017-07-23

Výborná!

Výborná vec toto! Dedovi to pripomenulo kopu spomienok a začína sa kronika pekne plniť :) Tie otázky bola výborná vec a odlišujete sa tým od íných kroník. Ďakujeme
S pozdravom Janka s rodinou

, 2017-06-18

Skvela knizka

Skvela knizka - DAKUJEME

, 2017-05-02

Dedo Jozef

Nas dedo je taky rozpravkovy dedo Jozef a este sa tak dokonca aj vola. Rad rozprava pribehy a my ho radi pocuvame. Knizku uz takmer celu zapisal a tesime sa z toho cele rodina. Dakujeme

Zobraziť ďalšie komentáre

Napísať hodnotenie

Dedko, rozprávaj

Dedko, rozprávaj

Kniha „Dedko, rozprávaj“ je originálnym darčekom pre všetkých dedkov a bestseller posledných rokov. Starostlivo vybraté otázky pomôžu zachytiť život vášho dedka od detstva po súčasnosť. Kniha sa stane pri vyplňovaní zábavou a naplnením a pre celú vašu rodinu cenným pokladom. 

Knihu si môžete prezrieť nižšie, v sekcii UKÁŽKY.Otvorená kniha na zaznamenávanie spomienok vášho dedka od detstva po súčasnosť. Dedko bude môcť sám alebo s vašou pomocou vypĺňať knižku a odpovie tak celý rad starostlivo vybraných otázok. Napríklad: čím chcel byť, keď bol malý; akí boli jeho rodičia a prarodičia; kde sa hrával; kedy stretol babičku – svoju ženu; čo spolu zažili; ako dedko vnímal historické udalosti; čo sa podľa neho zmenilo od čias jeho mladosti...

Pre dedka bude určite príjemné zaspomínať si na históriu, pre mladšie a budúce generácie bude tiež zaujímavé vedieť ako sa žilo a ako naši prarodičia vnímali historické udalosti počas svojho života.

Kniha má formát 25x30cm horizontálne (väčší ako A4) a veľmi tvrdé dosky, ktoré pripomínajú starý album. Pre dobré vlepovanie a vpisovanie textu bol pre všetky stránky v knižke vybratý tvrdý papier s veľkou gramážou.  

Sprievodné obrázky a dobové fotografie pomáhajú prebudiť spomienky. V knižke je priestor na pridanie vlastných fotografií.

„Dedko, rozprávaj“ je unikátnym darčekom pre všetkých dedkov.

Autorka: PharmDr. Monika Kopřivová


Každý človek má svoj príbeh...

Tento príbeh je najsilnejší a najzaujímavejší pre jeho najbližších.

Kde máme svoje korene? Po kom sme?

Čo prežili tí, ktorým vďačíme za to, že sme tu?

Z čoho sa radovali a čo ich trápilo?

Aké ponaučenie si môžeme zobrať pre seba a ďalšie generácie?

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkt z rovnakej kategórie (1 ks):