Doprava a platba

 • Možnosti platby
  Bankovým prevodom zdarma
  Platobnou kartou zdarma
  Dobierka – Zásielkovňa 0,39 €
  Dobierka – PPL 0,79 €
 • Možnosti dopravy
  Zásielkovňa 2,39 €
  Kuriér - PPL 3,89 €

Pri objednávke nad 50 € doprava zadarmo!

Zobrazené produkty

Dedko, rozprávaj

84x

Kniha Dedko, rozprávaj je originálnym darčekom pre všetkých dedkov a bestseller posledných rokov. Starostlivo vybraté otázky pomôžu zachytiť život vášho dedka od detstva po súčasnosť. Dopĺňanie odpovedí v knihe vám prinesie veľa zábavy a naplnenia, a kniha sa stane cenným pokladom pre celú vašu rodinu.

Knihu si môžete prezrieť nižšie, v sekcii UKÁŽKY.Viac informácií

skladom

17,90 €

12,48 €

Hodnotenia produktu

Pridať komentár

, 2019-07-01

Originálna a pekná

Je to milá a pekná knižka, a zaujímavý tip na darček pre dedka. Násmu dedkovi sa páči, isto sa bude páčiť i iným dedkom.

, 2019-05-14

Veľmi pekná kniha

Dedkovi sa kniha veľmi páči, dostal ju ako darček na narodeniny. Je krásna, má iba jedinú nevýhodu - dedkovi sa už trasie ruka, a tak musia písať naši synovia, ktorých do toho musíme občas naháňať.:-)

, 2019-04-11

Veľká vďaka

Dobrý deň, chcem vám poďakovať za túto krásnu kroniku. Dedko mi ju vyplnenú vrátil. Je to jedna z najkrajších knižiek, ktoré doma mám. Čítanie v nej je pre mňa vždy veľmi silný zážitok.

, 2019-03-19

Úžasná

Dedko je pre moju dcérku ten najväčší hrdina na svete. Preto som vôbec neváhala, a knihu som kúpila hneď ako som si ju v kníhkupectve prelistovala. Dedko ju dostal od dcérky na Vianoce, a pustil sa do písania prvých príbehov. Tešíme sa na hotové dielko, pre Terezku to bude tá najlepšia knižka na svete.

, 2019-02-25

Na dedkove vylomeniny

Náš dedko vždy rád vymýšľal a ešte vždy rád vymýšľa rôzne huncútstva. Spolu s deťmi sa tešíme, že nám o nich do knihy napíše a budeme sa k nim môcť vracať.

Zobraziť ďalšie komentáre

Napísať hodnotenie

Dedko, rozprávaj

Dedko, rozprávaj

Kniha Dedko, rozprávaj je originálnym darčekom pre všetkých dedkov a bestseller posledných rokov. Starostlivo vybraté otázky pomôžu zachytiť život vášho dedka od detstva po súčasnosť. Dopĺňanie odpovedí v knihe vám prinesie veľa zábavy a naplnenia, a kniha sa stane cenným pokladom pre celú vašu rodinu.

Knihu si môžete prezrieť nižšie, v sekcii UKÁŽKY.Otvorená kniha na zaznamenávanie spomienok vášho dedka od detstva po súčasnosť. Dedko bude môcť sám alebo s vašou pomocou vypĺňať knižku a odpovie tak na celý rad starostlivo vybraných otázok. Napríklad: čím chcel byť, keď bol malý; akí boli jeho rodičia a prarodičia; kde sa hrával; kedy stretol babičku – svoju ženu; čo spolu zažili; ako dedko vnímal historické udalosti; čo sa podľa neho zmenilo od čias jeho mladosti...

Pre dedka bude určite príjemné zaspomínať si na históriu, pre mladšie a budúce generácie bude naopak zaujímavé zistiť, ako sa kedysi žilo, a ako naši prarodičia vnímali historické udalosti, ktoré zažili. Na pravej strane knihy vždy nájdete miesto pre vpisovanie spomienok, vľavo je priestor pre vlepovanie (alebo prelepovanie) grafiky, či vpisovanie ďalších spomienok, ak riadky nestačia.

Formát 25X30 cm, papier s vysokou gramážou, tvrdé dosky a pevná knižná väzba sú zárukou vysokej životnosti, dobrej vpisovateľnosti a príjemného budúceho čítania pre celú rodinu.

Dedko, rozprávaj je originálnym darčekom pre všetkých dedkov.

Verím, že ak si knihu Dedko, rozprávaj kúpite, urobíte radosť nielen Vášmu dedkovi, ale aj sebe, a do budúcna aj širšej rodine.

Autorkou je PharmDr. Monika Kopřivová

 
Každý človek má svoj príbeh…

Najsilnejší a najzaujímavejší je tento príbeh pre jeho najbližších.

Kde máme svoje korene? Po kom sme?

Čo prežili tí, ktorým vďačíme za to, že sme tu?

Z čoho sa tešili a čo ich trápilo?

Aké ponaučenia si môžeme vziať pre seba a pre ďalšie generácie?

 Mohlo by sa vám tiež páčiť

Produkty z rovnakej kategórie (3 ks):