Doprava a platba

 • Možnosti platby
  Bankovým prevodom zdarma
  Platobnou kartou zdarma
  Dobierka – Zásielkovňa 0,39 €
  Dobierka – Kurier 0,79 €
 • Možnosti dopravy
  Zásielkovňa 2,39 €

  Kurier -doručenie na adresu 

  cez dopravcu Zásielkovňa

  3,89 €

Pri objednávke nad 50 € doprava zadarmo!

Zobrazené produkty

Dedko, rozprávaj

102x

Kniha Dedko, rozprávaj je originálnym darčekom pre všetkých dedkov a bestseller posledných rokov. Starostlivo vybraté otázky pomôžu zachytiť život vášho dedka od detstva po súčasnosť. Dopĺňanie odpovedí v knihe vám prinesie veľa zábavy a naplnenia, a kniha sa stane cenným pokladom pre celú vašu rodinu.

Knihu si môžete prezrieť nižšie, v sekcii UKÁŽKY.Viac informácií

na sklade

19,90 €

14,71 €

Hodnotenia produktu

Pridať komentár

, 2020-11-22

Úžasnéé

Milujem toto vydávateľstvo a ich knihy hlavne kvôli titulom, do ktorých si môžeme spisovať naše nezabudnuteľné spomienky a zážitky. Kniha Dedko rozprávaj je jednou z tých kníh, ktoré sme museli mať doma. Už je vyplnená a sme radi, že si zážitky nášho dedka budeme môcť hocikedy prečítať s deťmi alebo s vnúčatami.

, 2020-07-13

Ideál

Ideálny darček. My sme to darovali nášmu ockovi, hoci vnúča má ešte len na ceste :) Ale chceme aby to vyplnil čím skôr, jednak kým je ešte mladý a zároveň aj aby potom mal čas hrať sa s vnúčatkom.

, 2020-05-13

Odporúčam

Toto vydavateľstvo som si hneď obľúbila. Kúpila som od nich už viacero kníh a všetky sú krásne spracované a majú super pointu. Táto kniha je na tom rovnako! Odporúčam.

, 2020-02-20

TOP!

Autorku už dlho sledujem a poznám jej prácu, kupovali sme si už viacero jej kníh. Dedko, rozprávaj a Babička, rozprávaj sú podľa mňa knihy s jednoznačne najlepšou pointou :) Kúpili sme ju hneď obom dedkom a sú super.

, 2020-01-28

Pre dedka

Knižku som kúpila dedkovi, lebo stále nám rozpráva o svojom živote a čo kedy zažil. nemôžeme si všetky tie príbehy pamätať, a tak sme radi, že nám ich môže zapísať do tejto knihy, ktorú si budeme môcť kedykoľvek prezrieť.

Zobraziť ďalšie komentáre

Napísať hodnotenie

Dedko, rozprávaj

Dedko, rozprávaj

Kniha Dedko, rozprávaj je originálnym darčekom pre všetkých dedkov a bestseller posledných rokov. Starostlivo vybraté otázky pomôžu zachytiť život vášho dedka od detstva po súčasnosť. Dopĺňanie odpovedí v knihe vám prinesie veľa zábavy a naplnenia, a kniha sa stane cenným pokladom pre celú vašu rodinu.

Knihu si môžete prezrieť nižšie, v sekcii UKÁŽKY.Otvorená kniha na zaznamenávanie spomienok vášho dedka od detstva po súčasnosť. Dedko bude môcť sám alebo s vašou pomocou vypĺňať knižku a odpovie tak na celý rad starostlivo vybraných otázok. Napríklad: čím chcel byť, keď bol malý; akí boli jeho rodičia a prarodičia; kde sa hrával; kedy stretol babičku – svoju ženu; čo spolu zažili; ako dedko vnímal historické udalosti; čo sa podľa neho zmenilo od čias jeho mladosti...

Pre dedka bude určite príjemné zaspomínať si na históriu, pre mladšie a budúce generácie bude naopak zaujímavé zistiť, ako sa kedysi žilo, a ako naši prarodičia vnímali historické udalosti, ktoré zažili. Na pravej strane knihy vždy nájdete miesto pre vpisovanie spomienok, vľavo je priestor pre vlepovanie (alebo prelepovanie) grafiky, či vpisovanie ďalších spomienok, ak riadky nestačia.

Formát 25X30 cm, papier s vysokou gramážou, tvrdé dosky a pevná knižná väzba sú zárukou vysokej životnosti, dobrej vpisovateľnosti a príjemného budúceho čítania pre celú rodinu.

Dedko, rozprávaj je originálnym darčekom pre všetkých dedkov.

Verím, že ak si knihu Dedko, rozprávaj kúpite, urobíte radosť nielen Vášmu dedkovi, ale aj sebe, a do budúcna aj širšej rodine.

Autorkou je PharmDr. Monika Kopřivová

 
Každý človek má svoj príbeh…

Najsilnejší a najzaujímavejší je tento príbeh pre jeho najbližších.

Kde máme svoje korene? Po kom sme?

Čo prežili tí, ktorým vďačíme za to, že sme tu?

Z čoho sa tešili a čo ich trápilo?

Aké ponaučenia si môžeme vziať pre seba a pre ďalšie generácie?

 Mohlo by sa vám tiež páčiť

Produkty z rovnakej kategórie (2 ks):