Doprava a platba

 • Možnosti platby
  Bankovým prevodom zdarma
  Platobnou kartou zdarma
  Dobierka – Zásielkovňa 0,39 €
  Dobierka – GLS 0,79 €
 • Možnosti dopravy
  Zásielkovňa 2,39 €
  Kuriér - GLS 3,89 €

Pri objednávke nad 50 € doprava zadarmo!

Zobrazené produkty

Dedko, rozprávaj

64x

Kniha Dedko, rozprávaj je originálnym darčekom pre všetkých dedkov a bestseller posledných rokov. Starostlivo vybraté otázky pomôžu zachytiť život vášho dedka od detstva po súčasnosť.  Doplňovanie odpovedí v knihe vám prinesie veľa zábavy a naplnenia, a kniha sa stane cenným pokladom pre celú vašu rodinu.

Knihu si môžete prezrieť nižšie, v sekcii UKÁŽKY.Viac informácií

skladom

17,90 €

11,80 €

Hodnotenia produktu

Pridať komentár

, 2018-05-11

Poklad našej rodiny

Včera sme dostali od dedka vyplnenú kroniku, nedá sa opísať, akú veľkú radosť nám urobila. Je to to najcennejšie, čo v knižnici máme - dedkove spomienky a zážitky nás takto vtiahnu do jeho života. Ďakujeme!

, 2018-04-25

Krásna

Krásna knižka pre množstvo dedkových spomienok, je to najcennejšie dielo našej knižnice.

, 2018-04-16

Darček pre vnúčikov

Síce som túto knihu dostal ja, a veľmi sa mi páči, no ešte viac sa teším a som zvedavý na to, čo na moje príbehy povedia moji dvaja vnukovia, keď si ich raz prečítajú. Pekný nápad, ďakujem!

, 2018-04-05

Dedko rozpráva, my píšeme :-)

Ďakujeme za výborný tip na darček k dedkovým narodeninám. Dedko je huncút, a povedal, že bude rozprávať, keď my budeme písať :-). Zatiaľ to pekne funguje, a vzniká nám krásna rodinná kronika :-).

, 2018-03-30

Vrelo odporúčam!

Veľmi pekná a milá knižka, odporúčala mi ju kamarátka, a ja ju rada odporúčam ďalej. Dedkovi sme ju dali na Vianoce, a bol veľmi rád. Spomienky dopĺňa starými fotkami, vznikne z toho ozaj hodnotné dielko.

Zobraziť ďalšie komentáre

Napísať hodnotenie

Dedko, rozprávaj

Dedko, rozprávaj

Kniha Dedko, rozprávaj je originálnym darčekom pre všetkých dedkov a bestseller posledných rokov. Starostlivo vybraté otázky pomôžu zachytiť život vášho dedka od detstva po súčasnosť.  Doplňovanie odpovedí v knihe vám prinesie veľa zábavy a naplnenia, a kniha sa stane cenným pokladom pre celú vašu rodinu.

Knihu si môžete prezrieť nižšie, v sekcii UKÁŽKY.Otvorená kniha na zaznamenávanie spomienok vášho dedka od detstva po súčasnosť. Dedko bude môcť sám alebo s vašou pomocou vypĺňať knižku a odpovie tak celý rad starostlivo vybraných otázok. Napríklad: čím chcel byť, keď bol malý; akí boli jeho rodičia a prarodičia; kde sa hrával; kedy stretol babičku – svoju ženu; čo spolu zažili; ako dedko vnímal historické udalosti; čo sa podľa neho zmenilo od čias jeho mladosti...

Pre dedka bude určite príjemné zaspomínať si na históriu, pre mladšie a budúce generácie bude naopak zaujímavé zistiť, ako sa kedysi žilo, a ako naši prarodičia vnímali historické udalosti, ktoré zažili. Na pravej strane knihy vždy nájdete miesto pre vpisovanie spomienok, vľavo je priestor pre vlepovanie (alebo prelepovanie) grafiky, či vpisovanie ďalších spomienok, ak riadky nestačia.

Formát 25X30 cm, papier s vysokou gramážou, tvrdé dosky a pevná knižná väzba sú zárukou vysokej životnosti, dobrej vpisovateľnosti a príjemného budúceho čítania pre celú rodinu.

Dedko, rozprávaj je originálnym darčekom pre všetkých dedkov.

Verím, že ak si knihu Dedko, rozprávaj kúpite, urobíte radosť nielen Vášmu dedkovi, ale aj sebe, a do budúcna aj širšej rodine.

Autorkou je PharmDr. Monika Kopřivová

 
Každý človek má svoj príbeh…

Najsilnejší a najzaujímavejší je tento príbeh pre jeho najbližších.

Kde máme svoje korene? Po kom sme?

Čo prežili tí, ktorým vďačíme za to, že sme tu?

Z čoho sa tešili a čo ich trápilo?

Aké ponaučenia si môžeme vziať pre seba a pre ďalšie generácie?

 Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkt z rovnakej kategórie (1 ks):