Doprava a platba

 • Možnosti platby
  Bankovým prevodom zdarma
  Platobnou kartou zdarma
  Dobierka – Zásielkovňa 0,39 €
  Dobierka – PPL 0,79 €
 • Možnosti dopravy
  Zásielkovňa 2,39 €
  Kuriér - PPL 3,89 €

Pri objednávke nad 50 € doprava zadarmo!

Zobrazené produkty

Dedko, rozprávaj

98x

Kniha Dedko, rozprávaj je originálnym darčekom pre všetkých dedkov a bestseller posledných rokov. Starostlivo vybraté otázky pomôžu zachytiť život vášho dedka od detstva po súčasnosť. Dopĺňanie odpovedí v knihe vám prinesie veľa zábavy a naplnenia, a kniha sa stane cenným pokladom pre celú vašu rodinu.

Knihu si môžete prezrieť nižšie, v sekcii UKÁŽKY.Viac informácií

na sklade

19,90 €

13,99 €

Hodnotenia produktu

Pridať komentár

, 2020-05-13

Odporúčam

Toto vydavateľstvo som si hneď obľúbila. Kúpila som od nich už viacero kníh a všetky sú krásne spracované a majú super pointu. Táto kniha je na tom rovnako! Odporúčam.

, 2020-02-20

TOP!

Autorku už dlho sledujem a poznám jej prácu, kupovali sme si už viacero jej kníh. Dedko, rozprávaj a Babička, rozprávaj sú podľa mňa knihy s jednoznačne najlepšou pointou :) Kúpili sme ju hneď obom dedkom a sú super.

, 2020-01-28

Pre dedka

Knižku som kúpila dedkovi, lebo stále nám rozpráva o svojom živote a čo kedy zažil. nemôžeme si všetky tie príbehy pamätať, a tak sme radi, že nám ich môže zapísať do tejto knihy, ktorú si budeme môcť kedykoľvek prezrieť.

, 2019-12-12

Skvelé!

Knihu mi odporučila kamarátka. Prehovorila ma objednala som ju obom dedkom. Keď prišla a prezrela som si ju bola som rada, že som ju kúpila. Je naozaj krásna, obsahuje trefné otázky a dostatok priestoru na fotky aj text.

, 2019-12-08

Pod stromček

Knihu som kúpila dedkovi pod stromček a neviem sa dočkať ako mu ju darujem. Veľmi rád si prezerá staré fotoalbumy, a tak mu nebude robiť problem vybrať fotky a určite k nim aj niečo pekné napíše :)

Zobraziť ďalšie komentáre

Napísať hodnotenie

Dedko, rozprávaj

Dedko, rozprávaj

Kniha Dedko, rozprávaj je originálnym darčekom pre všetkých dedkov a bestseller posledných rokov. Starostlivo vybraté otázky pomôžu zachytiť život vášho dedka od detstva po súčasnosť. Dopĺňanie odpovedí v knihe vám prinesie veľa zábavy a naplnenia, a kniha sa stane cenným pokladom pre celú vašu rodinu.

Knihu si môžete prezrieť nižšie, v sekcii UKÁŽKY.Otvorená kniha na zaznamenávanie spomienok vášho dedka od detstva po súčasnosť. Dedko bude môcť sám alebo s vašou pomocou vypĺňať knižku a odpovie tak na celý rad starostlivo vybraných otázok. Napríklad: čím chcel byť, keď bol malý; akí boli jeho rodičia a prarodičia; kde sa hrával; kedy stretol babičku – svoju ženu; čo spolu zažili; ako dedko vnímal historické udalosti; čo sa podľa neho zmenilo od čias jeho mladosti...

Pre dedka bude určite príjemné zaspomínať si na históriu, pre mladšie a budúce generácie bude naopak zaujímavé zistiť, ako sa kedysi žilo, a ako naši prarodičia vnímali historické udalosti, ktoré zažili. Na pravej strane knihy vždy nájdete miesto pre vpisovanie spomienok, vľavo je priestor pre vlepovanie (alebo prelepovanie) grafiky, či vpisovanie ďalších spomienok, ak riadky nestačia.

Formát 25X30 cm, papier s vysokou gramážou, tvrdé dosky a pevná knižná väzba sú zárukou vysokej životnosti, dobrej vpisovateľnosti a príjemného budúceho čítania pre celú rodinu.

Dedko, rozprávaj je originálnym darčekom pre všetkých dedkov.

Verím, že ak si knihu Dedko, rozprávaj kúpite, urobíte radosť nielen Vášmu dedkovi, ale aj sebe, a do budúcna aj širšej rodine.

Autorkou je PharmDr. Monika Kopřivová

 
Každý človek má svoj príbeh…

Najsilnejší a najzaujímavejší je tento príbeh pre jeho najbližších.

Kde máme svoje korene? Po kom sme?

Čo prežili tí, ktorým vďačíme za to, že sme tu?

Z čoho sa tešili a čo ich trápilo?

Aké ponaučenia si môžeme vziať pre seba a pre ďalšie generácie?

 Mohlo by sa vám tiež páčiť

Produkty z rovnakej kategórie (2 ks):