Doprava a platba

 • Možnosti platby
  Bankovým prevodom zdarma
  Platobnou kartou zdarma
  Dobierka – Zásielkovňa 0,39 €
  Dobierka – GLS 0,79 €
 • Možnosti dopravy
  Zásielkovňa 2,39 €
  Kuriér - GLS 3,89 €

Pri objednávke nad 50 € doprava zadarmo!

Zobrazené produkty

Dedko, rozprávaj

75x

Kniha Dedko, rozprávaj je originálnym darčekom pre všetkých dedkov a bestseller posledných rokov. Starostlivo vybraté otázky pomôžu zachytiť život vášho dedka od detstva po súčasnosť.  Doplňovanie odpovedí v knihe vám prinesie veľa zábavy a naplnenia, a kniha sa stane cenným pokladom pre celú vašu rodinu.

Knihu si môžete prezrieť nižšie, v sekcii UKÁŽKY.Viac informácií

skladom

17,90 €

11,80 €

Hodnotenia produktu

Pridať komentár

, 2018-08-23

Lepšia než film

Dedko má toľko zážitkov, o ktorých sme sa dozvedeli vďaka tejto kronike! Niektoré sme poznali, no zďaleka sme o dedkovi nevedli toľko, čo teraz, po tom, ako nám venoval vyplnenú knihu. Ďakujeme!!!

, 2018-08-19

Dar nad zlato

Minulý týždeň sme dostali od dedka darček - vyplnenú túto krásnu kroniku. Veľmi pekne ďakujeme za to, že ste ju vymysleli, pretože pre nás sú dedkove spomienky nad všetko zlato sveta!!!

, 2018-07-31

Tešíme sa na krásne príbehy

Knihu sme venovali dedkovi na Vianoce. Zozačiatku bol prekvapený a trochu zaskočený, nevedel si predstaviť, čo tam toľko bude písať. Keď sa pustil do písania, šlo mu to ale veľmi lahko a rychlo, vraj si vdaka návodným otázkam zaspomínal na veľa krásnych príbehov. Nedočkavo očakavame kedy už bude dielo hotové.

, 2018-07-21

Náš poklad

Dobrý deň, chceme poďakovať pani autorke za knihu, ktorá je naším rodinným pokladom. Obaja dedkovia ju vyplnili, a tá radosť a dojatie pri čítaní ich spomienok, to sa nedá slovami ani opísať.

, 2018-07-05

Veľmi pekná kronika

Zaujala ma na prvý pohľad, je farebná, plná krásnych dobových obrázkov a veľkého priehrštia najrôznejších otázok na dedkov život. A nášmu dedkovi sa do nej vraj krásne píše.

Zobraziť ďalšie komentáre

Napísať hodnotenie

Dedko, rozprávaj

Dedko, rozprávaj

Kniha Dedko, rozprávaj je originálnym darčekom pre všetkých dedkov a bestseller posledných rokov. Starostlivo vybraté otázky pomôžu zachytiť život vášho dedka od detstva po súčasnosť.  Doplňovanie odpovedí v knihe vám prinesie veľa zábavy a naplnenia, a kniha sa stane cenným pokladom pre celú vašu rodinu.

Knihu si môžete prezrieť nižšie, v sekcii UKÁŽKY.Otvorená kniha na zaznamenávanie spomienok vášho dedka od detstva po súčasnosť. Dedko bude môcť sám alebo s vašou pomocou vypĺňať knižku a odpovie tak celý rad starostlivo vybraných otázok. Napríklad: čím chcel byť, keď bol malý; akí boli jeho rodičia a prarodičia; kde sa hrával; kedy stretol babičku – svoju ženu; čo spolu zažili; ako dedko vnímal historické udalosti; čo sa podľa neho zmenilo od čias jeho mladosti...

Pre dedka bude určite príjemné zaspomínať si na históriu, pre mladšie a budúce generácie bude naopak zaujímavé zistiť, ako sa kedysi žilo, a ako naši prarodičia vnímali historické udalosti, ktoré zažili. Na pravej strane knihy vždy nájdete miesto pre vpisovanie spomienok, vľavo je priestor pre vlepovanie (alebo prelepovanie) grafiky, či vpisovanie ďalších spomienok, ak riadky nestačia.

Formát 25X30 cm, papier s vysokou gramážou, tvrdé dosky a pevná knižná väzba sú zárukou vysokej životnosti, dobrej vpisovateľnosti a príjemného budúceho čítania pre celú rodinu.

Dedko, rozprávaj je originálnym darčekom pre všetkých dedkov.

Verím, že ak si knihu Dedko, rozprávaj kúpite, urobíte radosť nielen Vášmu dedkovi, ale aj sebe, a do budúcna aj širšej rodine.

Autorkou je PharmDr. Monika Kopřivová

 
Každý človek má svoj príbeh…

Najsilnejší a najzaujímavejší je tento príbeh pre jeho najbližších.

Kde máme svoje korene? Po kom sme?

Čo prežili tí, ktorým vďačíme za to, že sme tu?

Z čoho sa tešili a čo ich trápilo?

Aké ponaučenia si môžeme vziať pre seba a pre ďalšie generácie?

 Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkt z rovnakej kategórie (1 ks):