Doprava a platba

 • Možnosti platby
  Bankovým prevodom zdarma
  Platobnou kartou zdarma
  Dobierka – Zásielkovňa 0,39 €
  Dobierka – GLS 0,79 €
 • Možnosti dopravy
  Zásielkovňa 2,39 €
  Kuriér - GLS 3,89 €

Pri objednávke nad 50 € doprava zadarmo!

Zobrazené produkty

Dedko, rozprávaj

70x

Kniha Dedko, rozprávaj je originálnym darčekom pre všetkých dedkov a bestseller posledných rokov. Starostlivo vybraté otázky pomôžu zachytiť život vášho dedka od detstva po súčasnosť.  Doplňovanie odpovedí v knihe vám prinesie veľa zábavy a naplnenia, a kniha sa stane cenným pokladom pre celú vašu rodinu.

Knihu si môžete prezrieť nižšie, v sekcii UKÁŽKY.Viac informácií

skladom

17,90 €

11,80 €

Hodnotenia produktu

Pridať komentár

, 2018-07-05

Veľmi pekná kronika

Zaujala ma na prvý pohľad, je farebná, plná krásnych dobových obrázkov a veľkého priehrštia najrôznejších otázok na dedkov život. A nášmu dedkovi sa do nej vraj krásne píše.

, 2018-06-18

Darček s dušou

Ďakujeme vám za tento pekný darček, ktorý má naviac i dušu - dedko nám pred časom venoval vyplnenú knihu, a my sme si ju celá rodina začali po večeroch čítať pred spaním. A deti sa dedka pýtajú na rodinných návštevách na detaily.

, 2018-05-30

Super

Podarená kronika, obaja dedovia sú nadšení, a dali si súťaž, kto ju skôr vypíše. :-)

, 2018-05-28

Výnimočný darček

Veľmi oceňujeme tento úžasný nápad, ako dať dedkovi najavo, že je pre nás dôležitý, a veľmi nás zaujímajú jeho zážitky a skúsenosti. Spravila mu veľkú radosť, a my sa už tešíme až nám ju vráti vyplnenú.

, 2018-05-23

Dar

Skvelý dar pre dedka i každého chlapa, ktorý má čo povedať a chcete si tie spomienky zvečniť :) Majú také aj pre babičku

Zobraziť ďalšie komentáre

Napísať hodnotenie

Dedko, rozprávaj

Dedko, rozprávaj

Kniha Dedko, rozprávaj je originálnym darčekom pre všetkých dedkov a bestseller posledných rokov. Starostlivo vybraté otázky pomôžu zachytiť život vášho dedka od detstva po súčasnosť.  Doplňovanie odpovedí v knihe vám prinesie veľa zábavy a naplnenia, a kniha sa stane cenným pokladom pre celú vašu rodinu.

Knihu si môžete prezrieť nižšie, v sekcii UKÁŽKY.Otvorená kniha na zaznamenávanie spomienok vášho dedka od detstva po súčasnosť. Dedko bude môcť sám alebo s vašou pomocou vypĺňať knižku a odpovie tak celý rad starostlivo vybraných otázok. Napríklad: čím chcel byť, keď bol malý; akí boli jeho rodičia a prarodičia; kde sa hrával; kedy stretol babičku – svoju ženu; čo spolu zažili; ako dedko vnímal historické udalosti; čo sa podľa neho zmenilo od čias jeho mladosti...

Pre dedka bude určite príjemné zaspomínať si na históriu, pre mladšie a budúce generácie bude naopak zaujímavé zistiť, ako sa kedysi žilo, a ako naši prarodičia vnímali historické udalosti, ktoré zažili. Na pravej strane knihy vždy nájdete miesto pre vpisovanie spomienok, vľavo je priestor pre vlepovanie (alebo prelepovanie) grafiky, či vpisovanie ďalších spomienok, ak riadky nestačia.

Formát 25X30 cm, papier s vysokou gramážou, tvrdé dosky a pevná knižná väzba sú zárukou vysokej životnosti, dobrej vpisovateľnosti a príjemného budúceho čítania pre celú rodinu.

Dedko, rozprávaj je originálnym darčekom pre všetkých dedkov.

Verím, že ak si knihu Dedko, rozprávaj kúpite, urobíte radosť nielen Vášmu dedkovi, ale aj sebe, a do budúcna aj širšej rodine.

Autorkou je PharmDr. Monika Kopřivová

 
Každý človek má svoj príbeh…

Najsilnejší a najzaujímavejší je tento príbeh pre jeho najbližších.

Kde máme svoje korene? Po kom sme?

Čo prežili tí, ktorým vďačíme za to, že sme tu?

Z čoho sa tešili a čo ich trápilo?

Aké ponaučenia si môžeme vziať pre seba a pre ďalšie generácie?

 Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkt z rovnakej kategórie (1 ks):