Doprava a platba

 • Možnosti platby
  Bankovým prevodom zdarma
  Platobnou kartou zdarma
  Dobierka – Zásielkovňa 0,39 €
  Dobierka – PPL 0,79 €
 • Možnosti dopravy
  Zásielkovňa 2,39 €
  Kuriér - PPL 3,89 €

Pri objednávke nad 50 € doprava zadarmo!

Jesenné novinky v Babičkárstve

Jesenné novinky v Babičkárstve

Jesen je jedno z najkrajších rocných období. Farebné lístie, sladké jablcka, púštanie šarkanov. Aj pre Babickárstvo je toto obdobie dôležité. Celý rok vymýšlame a vytvárame nové produkty, ktoré by dedkom a babickám trochu „osladili“ život.

Ako to bolo kedysi?

Originálna hra, pri ktorej si babička, dedko, mamička, otecko, ale aj deti a kamaráti príjemne zaspomínajú a vypočujú si príbehy z rodinnej histórie. Príbehy milé, zaujímavé, niekedy celkom zabudnuté, ale vždy jedinečné.
Karty s retro fotografiami inšpirujú pamätníkov pri spomínaní a mladším ukazujú, aké to kedysi bolo. Napadne vám pri pohľade na kartu nejaký váš zážitok? Rozprávajte...

Karty s otázkami sa vracajú k príbehom, ktoré ste si vyrozprávali. Kto pozorne počúval a vie odpovedať, postúpi na hracom pláne.Tak ako je unikátny každý vyrozprávaný príbeh, unikátna a neopakovateľná je aj každá správna odpoveď. Hra vás tak nikdy neomrzí. Víťazí ten, kto si rodinné príbehy najlepšie zapamätal a ako prvý sa dostal po jednej z ciest do stredu hracieho plánu.

Víťazstvo však nie je v tejto hre to najdôležitejšie. Tým najcennejším sú príbehy samy. Dozviete sa o udalostiach, o ktorých by ste inak možno nikdy nepočuli. A verte, že mnoho príbehov babičky, dedka a všetkých vašich blízkych si v pamäti navždy uchováte ako krásnu spomienku.Počúvajte zabudnuté príbehy a bavte sa celá rodina.

Ešte nekoncíme

Vianoce sa už nekompromisne blížia a preto aj my vám do tej doby ešte prinesieme dalšie krásne originálne darceky. Nemusíte sa teda bát, že by ste sa tento rok stresovali, cím vykúzlite babicke a dedkovi úsmev pod stromcekom. V Babickárstve si môžete vybrat už takmer z 300 darcekov, ktoré sú naozaj originálne a starostlivo a s láskou vybraté tak, aby ste nikdy nešlapli vedla.

Zanechať vzkaz

* Meno:
* E-mail: (nepublikované)
   Web:
* Komentár:
Opíšte kód