Doprava a platba

 • Možnosti platby
  Bankovým prevodom zdarma
  Platobnou kartou zdarma
  Dobierka – Zásielkovňa 0,39 €
  Dobierka – GLS 0,79 €
 • Možnosti dopravy
  Zásielkovňa 2,39 €
  Kuriér - GLS 3,89 €

Pri objednávke nad 50 € doprava zadarmo!
Náš mozog funguje podobne ako sval, ak ho budeme pravidelne trénovať, bude silnieť a zvyšovať svoju kapacitu. Ako postupne starneme, náš mozog potrebuje viac a viac trénovať. Existuje mnoho rôznych spôsobov, ako ľudský mozog udržať v kondícii a vyhnúť sa jeho chátraniu, prípadne oddialiť prejavy chorôb ako je napríklad Alzheimerova choroba. A my pre vás máme pár a tipov, ako na to.
Letné prázdniny sú v plnom prúde. Deti si užívajú zaslúžené voľno a prarodičia majú často veľa práce. Ak patríte k tým šťastlivcom, ktorých rodičia sú už na dôchodku a majú možnosť sa postarať o svoje vnúčatá, určite ich poteší malý darček za ich láskyplnú starostlivosť a predávanie múdrosti ďalšej generácii. V Babičkárstve nájdete skvelé tipy a inšpiráciu. Niekedy totiž maličkosť darovaná z lásky má tu najvyššiu hodnotu.

Leto aktívne i odpočinkové

Publikováno: 13.06.2018
Ako budete tohtoročné leto tráviť vy a vaši blízki? Pri mori? Na chate? V práci? S rodinou? Sami? Nech už je odpoveď akákoľvek, Babičkárstvo vám prináša mnoho produktov, ktoré vám tohtoročné leto spríjemnia po všetkých stránkach.
Jedno známe príslovie hovorí, že „sýty hladnému neverí“. Analógiu môžeme použiť i u starnutia. Pre mladého človeka je len ťažko predstaviteľné, aké fyzické obmedzenia môže vek prinášať. Starší ľudia majú často obmedzenú hybnosť, horšie periférne videnie, zle počujú alebo majú zhoršenú jemnú motoriku
Mamička je pre väčšinu z nás najbližší človek. Deň matiek je skvelou príležitosťou, ako jej poďakovať za všetko, čo pre nás urobila a robí.
 • 1
 • 2
Zobrazuji 1 do 5 z 7 (1 Stránek)