Doprava a platba

 • Možnosti platby
  Bankovým prevodom zdarma
  Platobnou kartou zdarma
  Dobierka – Zásielkovňa 0,39 €
  Dobierka – PPL 0,79 €
 • Možnosti dopravy
  Zásielkovňa 2,39 €
  Kuriér - PPL 3,89 €

Pri objednávke nad 50 € doprava zadarmo!
Máte so svojimi starými rodičmi či rodičmi chuť sa porozprávať a povzbudiť ich v neľahkej dobe, kedy prevencia šírenia koronavírusu zasiahla do života nás všetkých? Je jasné, že zájsť k nim na návštevu by znamenalo ich ohrozenie. Hlavne teda pre ich ochranu sa teraz kontaktujeme len ​​po telefóne.
Jarné obdobie priamo nabáda k záhradkárčeniu, domácemu majstrovaniu, ale aj k čítaniu na terase či balkóne. Tipov, ako tráviť kreatívne aj zmysluplne voľný čas, je celý rad. Inšpiráciu nájdete aj na stránke Babičkárstvo.
V marci začína jar, a tiež je spätý so sviatkom čitateľov. Marec je predsa mesiac knihy. Uvedomujeme si, aké dôležité je podporovať čitateľskú gramotnosť. A to nielen u detí, ale aj u ich rodičov a starých rodičov. Mesiac knihy to sú celoštátne akcie propagujúce knihy a čítanie, konajúce sa každoročne v marci od roku 1955, kedy ho v bývalom Československu vyhlásili na počesť Mateja Hrebendu- slovenského národného buditeľa a ľudového spisovateľ

Užitočný darček, ktorý poteší

Publikováno: 09.12.2019
Premýšľate, čím potešiť babičku alebo dedka, keď vám na otázku, aký by ich potešil darček, stále odpovedajú, že nič nechcú, že všetko majú? Čo tak spojiť príjemné s užitočným? V Babičkárstve vám ponúkame veľa praktických darčekov nielen pre babičky a dedky a jedným z nich je napríklad výborný přístroj k tišení bolesti OMRON E3 Intense.
Radi si zaspomínate a vychutnávate čaro doby? Práve pre vás sú určenéretro dárky, ktoré v posledných rokoch stále viac získavajú na popularite. Je v nich mnohokrát ukrytá umiernenosť a elegancia, spomienky na detstvo či mladosť, alebo proste len na dobu, kedy bola poctivosť a kvalita istou samozrejmosťou. Niektoré vám i vašim blízkym navyše vyčaria úsmev na perách.
Zobrazuji 1 do 5 z 19 (1 Stránek)