Doprava a platba

 • Možnosti platby
  Bankovým prevodom zdarma
  Platobnou kartou zdarma
  Dobierka – Zásielkovňa 0,39 €
  Dobierka – Kurier 0,79 €
 • Možnosti dopravy
  Zásielkovňa 2,39€  
  Kurier -doručenie na adresu cez dopravcu Zásielkovňa
  3,89€

  Slovenská pošta cez dopravcu Zásielkovňa

  3,89€

Pri objednávke nad 50 € doprava zadarmo!
Nordic walking je obľúbený šport, ktorý je zároveň zdraviu veľmi prospešný a vhodný pre všetky generácie. A pritom sa jedná o "obyčajnú" chôdzu s pomocou trekingových palíc. Odkiaľ sa nordic walking vzal a prečo je tak prospešný?
Tretiu júnovú nedeľu si každoročne pripomíname Deň otcov. Tento rok pripadá tento dátum  na 20. júna. Je to deň, kedy by sme nemali zabudnúť na našich oteckov, ale aj deduškov a prastarých otcov a poďakovať im za všetko, čo pre nás urobili. Venujte im aspoň malý darček a urobte si na nich čas. Pretože spoločne strávené okamihy s našimi najbližšími  je  to najcennejšie, čo máme.
Vysoký krvný tlak nemusí dlho dať o sebe vedieť a jeho príznaky možno ľahko zameniť s iným ochorením. Mnohí pacienti sa dozvedia úplne náhodne pri pravidelnej kontrole u svojho lekára, že ich tlak ďaleko prekročil stanovené normy. Čo môžete urobiť pre to, aby ste mali svoj tlak pod kontrolou?

Zlatí domáci majstri

Publikováno: 12.11.2020
Máte doma kutila, ktorý všetko opraví a rád  tvorí, stavia, vylepšuje? U nás v Babičkárstve máme veľa krásnych darčekov, ktoré ho určite  potešia na  Vianoce, na meno  či na  narodeniny. Domáce majstrovanie prináša kutilom potešenie a pocit zadosťučinenia. Niektorí to považujú za formu relaxu. Ako ďalšie dôvody, pre ktoré sa zatvárajú do dielne, uvádzajú v prieskume pocit dobre vykonanej práce a tiež to, že urobia radosť sebe aj ostatným.
Máte so svojimi starými rodičmi či rodičmi chuť sa porozprávať a povzbudiť ich v neľahkej dobe, kedy prevencia šírenia koronavírusu zasiahla do života nás všetkých? Je jasné, že zájsť k nim na návštevu by znamenalo ich ohrozenie. Hlavne teda pre ich ochranu sa teraz kontaktujeme len ​​po telefóne.
Zobrazuji 1 do 5 z 23 (1 Stránek)