Doprava a platba

 • Možnosti platby
  Bankovým prevodom zdarma
  Platobnou kartou zdarma
  Dobierka – Zásielkovňa 0,39 €
  Dobierka – Kurier 0,79 €
 • Možnosti dopravy
  Zásielkovňa 2,39€
  Kurier -doručenie na adresu cez dopravcu Zásielkovňa
  3,89€

Pri objednávke nad 50 € doprava zadarmo!
Vysoký krvný tlak nemusí dlho dať o sebe vedieť a jeho príznaky možno ľahko zameniť s iným ochorením. Mnohí pacienti sa dozvedia úplne náhodne pri pravidelnej kontrole u svojho lekára, že ich tlak ďaleko prekročil stanovené normy. Čo môžete urobiť pre to, aby ste mali svoj tlak pod kontrolou?

Zlatí domáci majstri

Publikováno: 12.11.2020
Máte doma kutila, ktorý všetko opraví a rád  tvorí, stavia, vylepšuje? U nás v Babičkárstve máme veľa krásnych darčekov, ktoré ho určite  potešia na  Vianoce, na meno  či na  narodeniny. Domáce majstrovanie prináša kutilom potešenie a pocit zadosťučinenia. Niektorí to považujú za formu relaxu. Ako ďalšie dôvody, pre ktoré sa zatvárajú do dielne, uvádzajú v prieskume pocit dobre vykonanej práce a tiež to, že urobia radosť sebe aj ostatným.
Máte so svojimi starými rodičmi či rodičmi chuť sa porozprávať a povzbudiť ich v neľahkej dobe, kedy prevencia šírenia koronavírusu zasiahla do života nás všetkých? Je jasné, že zájsť k nim na návštevu by znamenalo ich ohrozenie. Hlavne teda pre ich ochranu sa teraz kontaktujeme len ​​po telefóne.
Jarné obdobie priamo nabáda k záhradkárčeniu, domácemu majstrovaniu, ale aj k čítaniu na terase či balkóne. Tipov, ako tráviť kreatívne aj zmysluplne voľný čas, je celý rad. Inšpiráciu nájdete aj na stránke Babičkárstvo.
V marci začína jar, a tiež je spätý so sviatkom čitateľov. Marec je predsa mesiac knihy. Uvedomujeme si, aké dôležité je podporovať čitateľskú gramotnosť. A to nielen u detí, ale aj u ich rodičov a starých rodičov. Mesiac knihy to sú celoštátne akcie propagujúce knihy a čítanie, konajúce sa každoročne v marci od roku 1955, kedy ho v bývalom Československu vyhlásili na počesť Mateja Hrebendu- slovenského národného buditeľa a ľudového spisovateľ
Zobrazuji 1 do 5 z 21 (1 Stránek)