Doprava a platba

 • Možnosti platby
  Bankovým prevodom zdarma
  Platobnou kartou zdarma
  Dobierka – Zásielkovňa 0,39 €
  Dobierka – PPL 0,79 €
 • Možnosti dopravy
  Zásielkovňa 2,39 €
  Kuriér - PPL 3,89 €

Pri objednávke nad 50 € doprava zadarmo!

Zobrazené produkty

Drahý strýček Hitler Zobraziť väčšiu

Drahý strýček Hitler

1x

Babičky i dedkovia majú často radi dokumenty z vojnovej doby. Teraz majú možnosť prečítať si osobné listy písané ľuďmi Hitlerovi, ktoré ponúkajú najintímnejši pohľad na dejiny Tretej ríše.

Viac informácií

na sklade

3,81 €

Hodnotenia produktu

Pridať komentár

, 2014-09-01

Kupovat dárky mému otci není jednoduché. Vím, že se rád dívá na dokumenty z válečné doby a na tomto webu najdu kvalitní výběr filmů, které jinde nejsou. Udělal jsem zatím dvě objednávky, které vždy ihned a v pořádku dorazily.

Napísať hodnotenie

Drahý strýček Hitler

Drahý strýček Hitler

Babičky i dedkovia majú často radi dokumenty z vojnovej doby. Teraz majú možnosť prečítať si osobné listy písané ľuďmi Hitlerovi, ktoré ponúkajú najintímnejši pohľad na dejiny Tretej ríše.

Viac než ktorékoľvek iné historické dokumenty sú to práve osobní listy písané ľuďmi „ich" diktátorovi, ktoré ponúkajú najintímnejší pohľad na dejiny Tretej ríše. Nedávno bol nájdený poklad obsahujúce na sto tisíc takých listov. Bol ukrytý v jednom moskovskom archíve a listy písané Vodcovi tak zostali zabudnuté dlhých šesťdesiat rokov. Do Moskvy ich zo súkromných priestorov Hitlerova kanclérstva priviezla v roku 1945 tzv. trofejní komisia a od tej doby ležali bez povšimnutia ve pivnici budovy archívu. Necenzurovaný obsah týchto listov odhaľuje skutočné pocity ľudí v období nacizmu: jedná sa o osobnú spoveď jich pisateľov, v ktorej zvečnili svoje nádeje, túžby, obavy, v níž sľubovali lásku a vernosť Vodcovi, blahopriali mu k jeho narodeninám, v ktorých sa k nemu obracali s prosbami, ale i s protesty. Tieto listy odrážajú ako seismograf zmenu nálad v nacistickom Nemecku a poskytujú obraz nemeckého ducha v období od roku 1933 do roku 1945.

 

originálny názov: Dear Uncle Hitler

dĺžka: 60 min.

farba: farebný

rok výroby: 2010

štúdio: SPIEGEL TV GmbH

krajina pôvodu: Nemecko

réžia: Mathias von der Heide, Michael Kloft

scenár: Mathias von der Heide, Michael Kloft

kamera: Jan Kerhart

hudba: Hubert Bittman

obraz: 16:9 PAL, región ALL

zvuk: Dolby Digital 2.0

jazyková verzia: česká

typ nosiča: DVD-5

Mohlo by sa vám tiež páčiť

Produkty z rovnakej kategórie (5 ks):