Žiadne produkty
Bankovým prevodom | zdarma |
Platobnou kartou | zdarma |
Dobierka – Zásielkovňa | 0,39 € |
Dobierka – Kurier | 0,79 € |
Zásielkovňa | 2,39€ |
Kurier -doručenie na adresu cez dopravcu Zásielkovňa | 3,89€ |
Zobrazené produkty
Váš starý otec má narodeniny, sviatok a premýšľate, čím ho potešíte? Čo tak originálnou pánskou kozmetikou v dizajne motorového oleja? V tomto darčekovom balíčku nájdete sprchový gél a sprchovú penu s napeňovacou pumpou. Vďaka pumpičke je aplikácia veľmi jednoduchá a rýchla. Kozmetika príjemne vonia a je určená na umývanie celého tela. Nemusíte si už lámať hlavu čím obdarujete svojho starého otca, otecka, ale aj partnera alebo známeho. Tento darček ocení prakticky každý muž.
Skladom
8,76 €
8,76 + 2,5 EUR
Sprchový gél 500 ml – veľmi jemný sprchový gél na každodennú osobnú hygienu, vhodný na umývanie celého tela. Vďaka svojmu zloženiu pomáha chrániť pokožku pred nadmerným vysušovaním pri umývaní, ktoré je šetrné a pritom účinné. Má podmanivú a modernú vôňu, ktorá osviežuje a zanecháva príjemný pocit. Je vhodný na použitie najmä pri športových aktivitách.
Umývacia pena s panthenolom a kyselinou mliečnou 150 ml – s napeňovacou pumpou, ktorá vytvára bohatú jemnú penu. Umývacia zložka je tvorená veľmi jemne pôsobiacou kombináciou najkvalitnejších komponentov. K ošetreniu prispieva zmes aktívnych látok, predovšetkým kombinácia olejových komponentov s hydratačnými zložkami, panthenolom a kyselinou mliečnou. Napeňovacia pumpa vytvorí jemnú nadýchanú penu pre ľahšiu aplikáciu pri umývaní.
Lze dárkově zabalit | ne |